webové prezentace

Webové stránky na klíč!

Vymyslíme a vyrobíme kompletní webové stránky, vy se nemusíte starat o nic. Sejdeme se s vámi, společně zhodnotíme potřeby vaši společnosti a připravíme moderní a funkční web přesně podle vašich představ.

V našem týmu najdete dobré textaře, kteří naplní vaše webové stránky lákavými reklamními texty, skvělé grafiky, kteří navrhnou moderní design, a také vynikající programátory, kteří vše uvedou do provozu a postarají se o bezproblémový chod vašeho webu.


Grafika, webdesign

Pracujeme rychle a komplexně. Po celou dobu vývoje webu můžete sledovat probíhající práce a podle potřeby s námi web ladit. Pokud nemáte jednotný firemní styl, rádi vám ho při tvorbě webu navrhneme. Vy ho pak můžete použít jako základ pro další firemní tiskoviny. Více se dočtete například v sekci firemní design (odkaz na sekci).

Jaký je náš postup při tvorbě webové prezentace?

 • navrhneme strukturu webu (PŘEHLEDNÝ WEB)
 • vytvoříme více grafických návrhů (MODERNÍ WEB)
 • naprogramujeme vzhledové šablony pro redakční systém (JEDNODUCHÝ WEB)
 • naplníme redakční systém daty (pokud nemáte vlastní texty nebo fotografie, vyrobíme vše za vás!)
 • zajistíme marketingovou podporu stránek (RYCHLÝ a OPTIMALIZOVANÝ WEB)

Máte už fungující webové stránky, ale nejste spokojení s jejich grafikou nebo obsahem? I v tomto případě se můžete obrátit na nás. Přepracujeme vaše stránky podle zásad moderního designu. Přihlédneme k zaměření vaší firmy, provedeme potřebné úpravy a webové stránky se najednou stanou přehledné a jejich styl a grafika bude dokonale korespondovat s obsahem.

Technická podpora

Pro internetové projekty používáme vlastní redakční systém, který jsme si prověřili na mnoha předchozích projektech. Díky němu máte možnost rychle a jednoduše pracovat s obsahem webu, aktualizovat a doplňovat. Nepotřebujete k tomu žádné odborné znalosti ani speciální software.

Internetové obchody (e-shopy)

Jednou z našich služeb je také tvorba elektronických obchodů. Díky propojení našeho redakčního systému s e-shopem můžete pro své zákazníky připravit nejen katalog produktů, ale kompletní stránky s možností nakupování (ceníky, nákupní košík, registrace zákazníků, vlastní účty zákazníka s historií nákupů, různé druhy plateb, možnosti synchronizace s účetním systémem apod.).

Marketing, SEO

Zabýváme se také optimalizací webových stránek pro vyhledávače. Díky dobré optimalizaci SEO budou vaše stránky postupně stoupat na pozicích ve vyhledávačích (Google, Seznam apod.) a máte tedy zaručeno, že vám web přivede přesně ty zákazníky, které potřebujete.

Jaký je náš postup?

 • navrhneme optimální klíčová slova
 • analyzujeme konkurenci
 • zjistíme, zda jsou stránky pro vyhledávače čitelné
 • navrhneme a vybudujeme síť zpětných odkazů
 • zaregistrujeme váš odkaz do katalogů
 • zavedeme a vyhodnotíme statistiky návštěvnosti